рф почала виводити війська з двох селищ на Запоріжжі

15:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

рф почала виводити війська з двох селищ на Запоріжжі: допоміг удар ЗСУ.

“Після ударів ЗСУ в ніч на 29 липня по місцерозташуванню сил окупантів поблизу селищ Верхній Токмак та Чернігівка Запорізької області, рашисти відвели особовий склад та техніку на інші позиції”, – зазначили у ГУР.

Українські розвідники також повідомили, що після нічного удару ЗСУ близько 40 поранених окупантів було доправлено в госпіталь міста Пологи. Кількість загиблих загарбників не уточнюєься.

Нині довкола згаданих селищ залишається не більше сотні загарбників. І є всі підстави припускати, що ворог готується забратися з Верхнього Токмака та Чернігівки взагалі.

“З Чернігівки підрозділи виведено практично в повному складі. Наразі поблизу населеного пункту залишаються кілька блокпостів та не більше 100 військових. Решта окупантів разом з технікою розподіленапо містах Токмак та Бердянськ. Під час виходу з населених пунктів рашисти намагаються створити враження про планову ротацію. Насправді ж окупанти мають намір повністю залишити селище і розпочали мінування під’їзних доріг”, – зазначили українські розвідники.