РФ намагатиметься накопичити ракети для нових ударів по Україні

10:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські окупаційні війська намагатимуться завдавати нових ракетних ударів по Україні з осені. Для цього ворог займається накопиченням ракетного потенціалу.

Проте за той час, що залишився до осені, російським окупантам навряд чи вдасться повністю відновити запас ракет. Про це в ефірі телемарафону розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, за минулу зиму та осінь російські війська випустили по території України сотні ракет. Ігнат сумнівається, що Росії вдасться відновити навіть третину запасу, який у них був до масованих ракетних ударів.

“Росія використовуватиме будь-які способи та методи накопичення свого потенціалу, зокрема, ракетного озброєння. Те, що вони восени та взимку випустили стільки ракет… Їм не вдасться накопичити навіть третину того за той період, який залишився до осені”, – сказав Ігнат.

Також у Повітряних силах зазначили, що важливу роль у відсутності ракетного потенціалу ворога відіграють санкції. Через різні обмеження агресор не може налагодити виробництво на повну міць.

“Виробництво триває досить довго. В умовах санкцій здійснювати його непросто. Тому, ймовірно, ворог намагатиметься отримати якісь додаткові системи, можливо, в інших країнах. Їм вдасться накопичити, але такого потенціалу, який вони накопичували десятиліттями, навряд чи їм вдасться мати у себе на озброєнні”, – заявив речник Повітряних сил.

Нагадаємо, в ОК “Південь” вважають, що війська РФ можуть здійснити наступну масовану ракетну атаку по Україні “ближче до сакральних для Кремля дат”. Йдеться про наближення так званого дня перемоги, який у країні-агресорі відзначають 9 травня.