«Резервісти у нас є», – командир бригади тероборони Миколаївщини Роман Токаренко

9:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Резервисти, Миколаїв, новини, Миколаївщина, територіальна оборона, війна, Роман Токаренко, Резервисты, Николаев, новости, Николаевщина, территориальная оборона, война, Роман Токаренко

У Миколаївській області процес підписання контрактів із резервістами триває постійно та ведеться активна робота з населенням через територіальні центри комплектування. До теперішнього часу велика кількість резервістів прийшла до рангу військовослужбовців, що значно посилило ряди при розширенні підрозділів територіальної оборони. Про це у четвер, 17 лютого, повідомив командир окремої бригади територіальної оборони Миколаївської області полковник Роман Токаренко, повідомляє «СВІДОК.info».

– Поки що можемо сказати, що резервісти у нас є. І не пізніше 26 лютого ми вже проводитимемо чергові заходи «стрілецького дня», в яких безпосередньо братимуть участь і резервісти, – зазначив він.

Командир окремої бригади тероборони Миколаївської області, полковник Токаренко наголосив, що на сьогоднішній день частини територіальної оборони області повністю укомплектовані стрілецькою зброєю та посилені озброєнням більшого калібру.

– Надалі, як нас орієнтує Командування Сил тероборони, планується підрозділи ТРО посилити протитанковими засобами та засобами протиповітряної оборони, – зауважив командир бригади.

Також Роман Токаренко поінформував про відмінність завдань та можливостей підрозділів ТрО від частин регулярної армії.

– Регулярна армія пристосована до ведення бойових дій відповідно до статутів ЗСУ, а особливість тероборони полягає в укомплектованості підрозділів місцевими жителями, які краще орієнтуються на місцевості та якісніше їх можна використовувати на тій чи іншій території, – пояснив полковник.

Роман Токаренко нагадав, що зараз СБУ проводить контрдиверсійні навчання на Миколаївщині.

– Ми, як одна із складових частин територіальної оборони та сектору безпеки, спрямовуємо на це навчання представників тероборони, які з одного боку посилюють блокпости, а з іншого збільшують свій досвід. І надалі ці хлопці зможуть проводити якісніші заняття з тими, хто прийде із запасу, – розповів він.