Рашисти залишили без газу всю Луганську область

11:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Луганскую область, газ, рашисты, война в Украине, Украина, РФ, Луганську область, газ, рашисти, війна в Україні, Україна, РФ,

У Луганській області повністю зупинено роботу останньої газорозподільної станції. Наразі вся область повністю залишилася без блакитного палива. Крім того, під час обстрілу було травмовано робітника цієї ГРС, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, станом на вчора в Луганській області з газом залишалося 36 тисяч абонентів у трьох населених пунктах, а залишків блакитного палива у магістральних трубах вистачило б на півтора місяці.

Тепер газ відсутній усюди.

– Через обстріл у районі останньої вцілілої газорозподільної станції акубаротравми зазнав робітник, який здійснював регулювання автоматики. Через ці обстріли з боку російської армії припинила роботу і зазначена ГРС, що призвело до відсутності подачі централізованого газопостачання у зазначених населених пунктах, – написав Гайдай.

Область, як і раніше, залишається повністю знеструмленою. Відсутнє і централізоване водопостачання. Воду для потреб населення розвозять рятувальники.