Радакін заявив, що РФ зазнає поразки у війні

10:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Глава Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін упевнений у перемозі України у розв’язаній Росією війні і вірить, що Володимир Путін не бажає прямого конфлікту з НАТО або ж ядерної війни. Про це у понеділок, 3 червня, він заявив в інтерв’ю Sky News.

Адмірал провів паралель між діями союзників проти нацистів під час Другої світової війни і тим, як західні країни об’єднуються, щоб допомогти Україні боротися з вторгненням Росії сьогодні.

“Це війна економік. Це війна логістики. Це війна промислового виробництва. Це війна політичної волі. Все це заради повернення миру народу України”, – зазначив військовий.

На думку адмірала, Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області та просування на окремих ділянках фронту й захоплення додаткових територій.

“Якщо повернутися до березня 2022 року, Росія займала близько 17% території України. Сьогодні вона займає 11%. Тож Росія все ще в дефіциті”, – вказав він.

Радакін також висловив впевненість, що Москва не прагне ширшого і прямого конфлікту з країнами НАТО.

“Путін не хоче війни з НАТО. Путін не хоче ядерної війни. І ми маємо величезну перевагу завдяки силі НАТО”, – заявив він, додавши, що потрібно уникати безвідповідальних заяв про те, що людство перебуває на порозі світової війни.