Рада призначила двох нових міністрів та розширила повноваження Федорова

17:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Верховная Рада, новость, Украина, заявление, РФ, агрессия РФ, война, конфликт, Верховна Рада, новини, Україна, заява, РФ, агресія РФ, війна, конфлікт,
Верховна Рада призначила Олександра Камишіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості, Оксена Лісового — міністром освіти, а Михайла Федорова — віцепрем’єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністром цифрової трансформації України.
Про це повідомляють народні депутати Олексій Гончаренко та Ярослав Железняк.

Так, за призначення колишнього очільника «Укрзалізниці» Олександра Камишіна проголосували 312 депутатів.

Призначення Михайла Федорова на розширену посаду підтримали 311 депутатів. Ще напередодні Федоров був віцепрем’єр-міністром — міністром цифрової трансформації України.

А 313 депутатів проголосували за призначення Оксена Лісового новим міністром освіти.

Федорова звільнили з посади очільника Мінцифри 20 березня. Але одразу ж анонсували, що на нього чекає нова посада в уряді.

Попереднім міністром із питань стратегічних галузей промисловості був Павло Рябікін — з листопада 2021 року. За даними депутатів, його розглядають на посаду посла України в Китаї.

Також Рада відправила у відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти та науки, який пробув в уряді з грудня 2020 року. Його звільнення неодноразово вимагали органи студентського самоврядування. Наприклад, студенти назвали неприпустимим перебування на посаді очільника МОН людини, у якої НАЗК визнало наявність плагіату в роботах.