пєсков заявив, що війну проти України буде продовжено, і назвав мету рф

15:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Він назвав головну мету агресора – повна окупація Донецької області у її адміністративних кордонах.

Втім, він не уточнив, чому “звільнення” потребує лише Донецька область України, а про претензії на повне захоплення Запорізької області та окупацію всієї території Херсонської та Луганської областей, які українські воїни поступово починають звільняти, не йдеться. Адже росія заявляє, що вважає ці тимчасово окуповані регіони “російськими” і 30 вересня має намір юридично оформити їхню анексію.

пєсков також прокоментував можливість переговорів путіна з Зеленським. Він заявив, що це “Київ вийшов із переговорного треку”. До того ж, на тлі поразок, які зазнає останніми тижнями російська армія в Україні, речник кремлівського диктатора наголосив, що “вимоги Москви не змінюються, СВО буде продовжено”.

“Щодо ядерної ескалації говорять люди, які поводяться безвідповідально. Ми не хочемо розвивати цю тему. Ми закликаємо всіх відповідально поводитися… Що стосується всієї цієї ядерної дискусії, то ще раз ми можемо всіх запросити ознайомитися з відповідною доктриною, де все написано”, – цитують пєскова кремлівські пропагандисти.