Путін відкладе напад на Україну, поки Марс не вийде з Козерога – Глоба

11:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Гороскоп
Backdrop design of sacred zodiac symbols, signs, geometry and designs represent concept of astrology, alchemy, magic, witchcraft and fortune telling

Астролог Павло Глоба пояснив, чому Росія досі не розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. На думку експерта, Володимир Путін боїться несприятливого розташування Марса в сузір’ї Козерога і відкладе вторгнення до появи сприятливого знаку.

Павло Глоба назвав абсурдними спекуляції, що раніше з’явилися в мережі, про причини, через які Росія вперто відкладає початок вторгнення на Україну. Військові експерти називали, зокрема, заморозки, відсутність заморозків, запрошення Сі Цзіньпіна на Олімпіаду, страх перед Олексієм Навальним, загрозу відключення від SWIFT та ризик конфіскації палацу Путіна у Лондоні. На думку астролога, цілком очевидною та єдиною причиною того, що Кремль не наважується вторгнутися в Україну, є несприятливий небесний знак. За словами астролога, Марс у Козерозі означає неминучу поразку армії.

«Останнім часом немає сил читати дурниці про причини, з яких відкладається вторгнення, на яке чекають глядачі телеканалів по всьому світу. Зрозуміло, що справа у зірках. Нападати при Марсі в Козерозі лише повний безумець. Крим взяли, коли Венера та Юпітер були у Водолії, а тепер нічого подібного немає. Якщо влада України як слід профінансує Астрологічний центр Павла Глоби, то несприятливі знамення продовжаться аж до кінця 2022 року», – заявив астролог.