
Російський диктатор Володимир Путін охарактеризував рішення про розв’язання повномасштабної війни проти України в лютому 2022 року як “правильне і своєчасне”. Про це у вівторок, 7 жовтня, повідомило інформаційне агентство ТАСС.
Свою оцінку дій він озвучив під час наради в Санкт-Петербурзі, вислухавши доповідь начальника Генерального штабу Збройних сил РФ. Зі слів Путіна, “противник відступає всюди вздовж лінії бойового зіткнення”, а Росія має намір досягти всіх визначених цілей в так званій “спеціальній військовій операції”.
Крім того, він звинуватив Україну в ударах по “мирних об’єктах” на території Росії, вказуючи, що такі дії нібито спрямовані на демонстрацію сили перед західними союзниками.