Пушилін оголосив про евакуацію населення ОРДЛО до Росії, прикриваючись “українським наступом”, Кулеба наступ спростовує

16:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ДНР, Донецк, Пушилін, ОРДЛО, РФ, війна, евакуація, Куліба, Залужний, Пушилин, ОРДЛО, РФ, война, эвакуация, Кулеба, Залужный,

Голова окупаційної адміністрації тимчасово окупованих районів Донецької області Денис Пушилін оголосив про евакуацію населення до Росії, повідомляє Telegram-канал «Україна online».

– Президент України Володимир Зеленський найближчим часом накаже військовим перейти в наступ, реалізувати план вторгнення на територію Донецької та Луганської Народних Республік. Тому з сьогоднішнього дня, 18 лютого, організовано масовий централізований виїзд населення до Російської Федерації, – заявив Пушилін.

Водночас, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба спростував слова терориста, заявивши з посиланням на Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного, що:

– Ми категорично відкидаємо повідомлення російської пропаганди щодо нібито наступальних операцій України чи будь-яких диверсій на хімічному виробництві. Україна не проводить і не планує проводити жодних подібних дій на Донбасі. Ми цілком віддані виключно дипломатичному врегулюванню, – заявив Кулеба.