Проєкт «Відновлення України»: Миколаївська область подала на відбудову 10 об’єктів

17:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Школа 48, Корабельный район, ракетный удар, обстрел, разрушения

На Миколаївщині з початку повномасштабної війни руйнувань зазнали понад 14 тисяч цивільних об’єктів, з них у понад три тисячі росіяни влучили по два і більше разів. Область вже подала 10 об’єктів на відбудову за проєктом «Відновлення України».

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час телемарафону “Єдині новини”.

«На Миколаївщині з початку повномасштабної війни зруйновано або пошкоджено понад 14 тисяч об’єктів, з них у понад три тисячі було влучання по два і більше разів”, – сказав Кім.

За його словами, наразі 10 об’єктів подано на відновлення за проєктом “Відновлення України”. “Чекаємо на відкриття Надзвичайного консульства Данії в Миколаєві, яка є нашим головним партнером по відновленню. Франція, Молдова, Німеччина, Казахстан теж беруть окремі великі об’єкти для відновлення. Тобто зараз ця робота триває», – наголосив голова ОВА.

Він також зазначив, що люди, які понад рік жили у прифронтовому Миколаєві, наразі потребують і культурного відновлення. Тому, зважаючи на оперативну обстановку, будуть проводитися концерти та інші заходи.

Порахувати точну кількість збитків, завданих Миколаївщині російськими обстрілами, наразі неможливо. Вони становитимуть багато мільярдів євро, бо руйнування дуже об’ємні.