Проєкт рішення про закінчення опалювального сезону в Миколаєві підготовлений — департамент ЖКГ

8:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Опалювальний сезон в місті Миколаєві закінчиться після того, як середньодобова температура у місті три дні поспіль буде перевищувати плюс вісім градусів. Проєкт рішення підготовлений департаментом ЖКГ. Затвердити рішення має виконком міської ради.

Про це  Суспільному розповів директор департаменту житлово-комунального господарства (ЖКГ) Миколаївської міської ради Сергій Бездольний.

За словами Сергія Бездольного, засідання виконкому Миколаївської міської ради відбуваються раз на два тижні.

“Якщо буде зафіксована стала температура понад вісім градусів, а виконком тільки відбувся, то мер має право зібрати засідання поза розкладом й не чекати два тижні”, — сказав Сергій Бездольний.

Начальник відділу прогнозування та гідрометеорологічного забезпечення Миколаївського гідрометцентру Олена Корольова розповіла, що за прогнозом з 21 березня встановиться тепла погода.

“На 17 березня по Миколаєву прогнозують середньодобову температуру у шість градусів, на 18 та 19 — сім градусів, 20-го — сім з половиною. З 21-го і до кінця березня вісім – дев’ять градусів. Але ми не можемо сказати, як себе поведе квітень”, — сказала синоптик.