Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» підбив підсумки роботи за три місяці

18:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Цієї суботи, 25 травня, на заході «Неймовірна Миколаївщина» були підбиті підсумки роботи проєкту «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє». Зокрема, за цей час у межах проєкту було проведено 12 заходів, які допомогли розкрити сенси та ідентичність нашої неймовірної Миколаївщини.

Крім того відзнято 20 відео про найцікавіших людей та локації регіону, а також організатори проєкту створили серію буклетів, в яких зібрали ТОП-10 цікавих фактів про культуру, бізнес, історію Миколаївщини та багато іншого.

Під час заходу миколаївські майстрині провели цікаві майстер-класи для всіх охочих, також відбулась презентація розроблених у межах проєкту буклетів.

Крім того відбулася церемонія погашення марок та конвертів від «Укрпошти» із зображеннями нашого краю.

Гостей заходу привітали заступник Миколаївського міського голови Сергій Коренєв, а також директор Агенції розвитку Миколаєва Віктор Сікаленко.

Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується Центром навчання і освіти дорослих «Південь» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з Управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОДА, Агенцією розвитку Миколаєва, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським Музеєм суднобудування та флоту та Телекомпанією МАРТ.