Протягом доби на території області зареєстровано п’ять пожеж, одна з них – внаслідок обстрілу

11:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Протягом доби на території Миколаївської області зареєстровано п’ять пожеж, одна з яких в результаті ворожого обстрілу.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

У суботу, 20 серпня, об 11:30 ворог в черговий раз обстріляв Миколаївщину. На цей раз поцілили у житловий будинок у м. Вознесенськ. У результаті влучення боєприпасів та уламків від них пошкоджень зазнали один п’ятиповерховий житловий будинок та близько п’яти одноповерхових. У п’ятиповерхівці пошкоджено конструктивні елементи з першого по п’ятий поверх, обрушені балкони, вибиті шибки та вікна. Від ДСНС до ліквідації наслідків залучалось 3 одиниці техніки та 17 рятувальників.

Через влучення боєприпасу та його уламків виникла пожежа речей на балконі п’ятого поверху п’ятиповерхового житлового будинку у м. Вознесенськ.

Інші пожежі не пов’язані з бойовими діями.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Миколаївській області відпрацьовано 5 повідомлення, які надійшли від громадян про виявлення вибухонебезпечних предметів, вилучено 28 боєприпасів. З початку російської агресії 3738 разів залучалась для ідентифікації та вилучення вибухонебезпечних предметів на території міста та області після обстрілів. Всього вилучено 3213 боєприпасів, які транспортовані у спеціально відведене місце або знищені шляхом контрольованого підриву.