Про результати перевірки квартири №10 по вул. Чкалова, 207 у м. Миколаєві

9:08

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

перевірка

Управлінням ДАБК Миколаївської міської ради, на підставі звернення, яке було на контролі у міського голови Сенкевича О.Ф., було здійснено позапланову перевірку щодо дотримання суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил на об’єкті: «Реконструкція квартири №10 по вул. Чкалова, 207 у м. Миколаєві».

В ході перевірки посадовій особі Управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради, власником квартири було надано технічний паспорт та Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на недобудоване приміщення невизначеного призначення відносно якого проводилась перевірка. Наголошуємо, що випадки видачі технічного паспорту та реєстрації права власності ще навіть недобудованих об’єктів, таких як, наприклад, на фото є неодноразовими та істотно ускладнюють роботу управління.
Під час перевірки встановлено: власник здійснює реконструкцію квартири № 10 з прибудовою, з боку вул. Чкалова, розмірами у плані 4,95х4,65м – без відповідних документів, які дають право виконувати такі роботи, що є порушенням пункту 1 частини 1 статті 34 ЗУ N 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 13 ПКМУ № 466 від 13.04.2011 р. «Порядок виконання підготовчих та будівельних робіт». На момент перевірки виконані роботи щодо встановлення фундаменту, мурування стін з газобетону та улаштування покрівлі.
За результатами перевірки Управлінням державного архітектурно будівельного контролю ММР складено акт, надано приписи про зупинення виконання будівельних робіт та усунення порушень вимог містобудівного законодавства, а саме: розробити та затвердити проектну документацію, на підставі якої оформити документ, що надає право на виконання будівельних робіт по вул. Чкалова, 207, кв.10 та подати відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю.
За виконання будівельних робіт з порушенням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності власника притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу.
Управління державного архітектурно-будівельного контролю ММР.