Про повне відновлення бізнесу у Миколаєві говорити зарано — заступник міського голови

11:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Допомога у відновленні пошкоджених будівель та бронювання військовозобов’язаних — основні запити миколаївських підприємців до міської влади, аби їхній бізнес працював. Проте станом на дев’яте серпня ні перше, ні друге місцева влада виконати не може. Тому повне відновлення бізнесу у Миколаєві наразі неможливе.

Про це  Суспільному розповів заступник міського голови Віталій Луков.

За словами Лукова, підприємці, які з початку повномасштабного вторгнення лишалися у Миколаєві, продовжують працювати і підтримувати економіку.

“Той, хто виїхав, ми його зараз не повернемо. Ми зараз робимо аналіз. Спільно з проєктом донорської допомоги розробляємо програми підтримки. Але з підприємцями, коли спілкуєшся, наше бачення з кабінету і їхнє бачення — вони все одно не збігаються. Їм потрібна безпека”, — розповів заступник міського голови.

Проте станом на дев’яте серпня гарантувати бізнесу безпеку місцева влада не може.

“Ось у нас є McDonald’s, він не повертається. Від них приходять запити: гарантуйте нам якість води. Як ми можемо в Миколаєві гарантувати якість води? Гарантуйте нам безпеку. Як ми можемо в Миколаєві гарантувати безпеку? Хто під цим підпишеться? Навіть якщо ми вказали, де є поблизу бомбосховище, то це не гарантія певних безпекових за стандартами світу”, — сказав Віталій Луков.