Представники РДК і легіону “Свобода Росії” досі знаходяться у Бєлгородській області – ГУР

13:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що на території Бєлгородської області держави-агресора РФ усе ще залишаються російські добровольці, які проводили там операцію. Вони ставлять перед собою ціль звільнити регіон, а потім і всю Росію, від режиму  диктатора Путіна.

Про це сказав представник ГУР МО Андрій Юсов у ефірі каналу “Суспільне” у п’ятницю, 26 травня. Йдеться про представників руху опору з РДК та Легіону “Свобода Росії”.

“Їхнє завдання – визволення цих земель від режиму Путіна, який для жителів цих територій, представників різних народів та національностей є режимом внутрішньої окупації”, – розповів Юсов.

Він зазначив, що для низки народів “із вищим рівнем політичної свідомості” це не внутрішня окупація, а пряма зовнішня окупація. Це стосується, наприклад, народів Кавказу або Татарстану.

Водночас представник ГУР сказав, що надалі масштаби й території, які охоплюватиме операція російських добровольців, можуть змінюватися. Крім того, змінюватися можуть навіть назви земель та їхні статуси.

“Територія, що називається “Російська Федерація”, – до неї входять історично різні землі, які в різні етапи по-різному називались. Сьогодні назва така, далі побачимо”, – підсумував Юсов.