Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки Росії

10:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Росія під час нічної атаки 21 червня намагалася атакувати критичну інфраструктуру України . Проте всі ворожі ракети були знищені. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.

“Всі чотири ракети було знищено. По Кіровоградській та Херсонській областях ворог здійснив пуски з першої ночі. Намагався вразити наші критичні об’єкти, однак нічого не вдалося”, – сказав він.
Цієї ночі російські військові не застосували дрони-камікадзе. Проте українські захисники готуються до різних сценарії, які може використати РФ.
“Ресурси навіть у такої великої країни не є безлімітними. Крім того, на третій рік війни росіяни вже розуміють, що не так просто в деяких випадках атакувати об’єкти, оскільки ми також вживаємо заходів для убезпечення наших інфраструктурних об’єктів від нападів противника”, – сказав Євлаш.
За словами речника Повітряних сил ЗСУ, росіяни намагаються “промацувати” українську ППО. Тому використовують різні методи – як комбіновані атаки, так і інші.
“Як от цієї ночі ми бачили лише керовані ракети. Інколи ворог робить паузи, взагалі не атакує. Тому це така собі гра на виснаження. Вони намагаються знайти слабкі шпарини в той час, як ми намагається маневрувати наявними силами і засобами аби відбивати ці атаки”, – додав Євлаш.