Повідомлено про початок ремонтних робіт закладів культури та мистецтв, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів

14:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Реставрація та рятування пам’яток – це дуже дорогі заходи. Отже, коли вдається залучити хоча б якісь кошти на реставраційні роботи та врятувати хоча б одну пам’ятку – це, повірте, в умовах війни не аби яка перемога. Перемога великої кількості фахівців обласної військової адміністрації. І може це буде не скромно, але так, ми пишаємось результатами нашої спільної роботи”, – про це повідомляє Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.
Завдяки підтримці заступників начальника облвійськадміністрації Юрія Гранатурова та Валентина Гайдаржи, спільній кропіткій роботі управління культури, національностей та релігій облвійськадміністрації та департамента містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку облвійськадміністрації вдалось здійснити заходи для початку ремонтних робіт закладів культури та мистецтв, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів, та які управління ставило в пріоритеті на відновлення, а це: 1 та 2 казарми із комплексу Старофлотські казарми (Миколаївський обласний краєзнавчий музей), який є пам’яткою архітектури національного значення, будівля Миколаївського академічного художнього драматичного театру, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, будівель Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва, які є щойно виявленими об’єктами культурної спадщини (вул. Севастопольська, 2 та вул. Соборна, 10) та КЗК «Обласний палац культури».
На ремонтно-реставраційні роботи зазначених об’єктів культури, які наразі будуть розпочаті, з обласного бюджету були виділені кошти.
Старт є, тож працюємо далі, вирішуючи ще багато складних питань, але пам’ятайте, друзі, просту життєву мудрість: «Балаканина – то пусте, а добра справа два століття живе!»