Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО»

15:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» розташоване за адресою: 54034, м. Миколаїв, Інгульський район, вул. Миколаївська, 5-А. Майданчик котельні, що розглядається,  розташований за адресою: м. Миколаїв, Інгульський район, вул. Новозаводська, 48.

Котельня діюча, відносяться до об’єктів другої групи та призначена для опалення будинків прилеглого мікрорайону. Встановлена потужність котельні – 30 МВт.

Виробництва, які викидають в атмосферу забруднюючи речовини: енергетичне (основне); зварювання металів, ремонтно-механічне, фарбувальне, деревообробне, транспортне (допоміжне).

Під час роботи технологічного обладнання підприємства в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: азоту оксиди, оксид вуглецю, метали та їх сполуки, суспендовані тверді частинки, сірки діоксид, фтористий водень, НМЛОС. Крім того, при спалюванні природного газу в атмосферне повітря викидаються парникові гази: метан, діоксид вуглецю та діазоту оксид. Усього викидів по промисловому майданчику – 11638,702 т/рік.

Ця публікація здійснюється в рамках розробки документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для отримання дозволу на викиди.

В разі зауважень громадськості, просимо надсилати їх до Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА за адресою: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 або на e-mail: ecolog@mk.gov.ua.