Посли G7 нагадали Україні про необхідність затвердити антикорупційну програму

12:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Смолия, послы, дипломатия, Большая семерка, G7, НБУ, Смолий, США, Япония, Канада, Италия, Франция, Германия, Великобритания, Украина, новости, Нацбанк

Подальше зміцнення антикорупційних інституцій є вкрай важливим для України, нагадали у Twitter 30 січня посли країн “Групи семи”.

“Посли G7 вважають, що для України вкрай важливе подальше зміцнення антикорупційних інституцій шляхом затвердження та впровадження державної антикорупційної програми, що викликає довіру. Це зміцнить стійкість України під час війни і стане ще одним кроком до її європейського майбутнього”, – ідеться у твіті.

Після G7 вважають, що для * дуже важливим є подальше зміцнення антикорупційних інституцій шляхом затвердження та впровадження державної антикорупційної програми, що викликає довіру. Це зміцнити стійкість під час війни та стане ще одним кроком до її європейського майбутнього.

Ухвалення Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки з послами G7 у понеділок обговорював голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, інформує пресслужба НАЗК.

Нацагентство розраховує на ухвалення програми, але цьому може завадити спротив органів із найкорумпованіших сфер, говорив він.

“Ми дякуємо за включення затвердження Державної антикорупційної програми до пріоритетів послів G7. Затвердження ДАП є ключовим у подальшій реалізації антикорупційної стратегії України, що допоможе Україні економити до 200 млрд грн платників податків щорічно та долати корупцію у сферах, які найбільш уражені корупцією. І це може гарантувати прозорість у майбутніх процесах, пов’язаних з відбудовою. Програма спрямована на подальше зміцнення антикорупційних інституцій в Україні, а також впровадження антикорупційних стандартів ЄС у ключових сферах суспільного життя та економіки. Це ще один вагомий крок на шляху інтеграції України до ЄС і НАТО”, – вважає Новіков.

Президент України Володимир Зеленський того самого дня на пресконференції в Одесі заявляв про намір “рішуче продовжувати” розвивати антикорупційну інфраструктуру України.