Порошенко прилетів до Києва (ФОТО)

11:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Порошенко, апелляционный суд, перенос, (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев

Лідер політичної партії “Європейська Солідарність”, народний депутат, п‘ятий Президент України Петро Порошенко прилетів із закордонного відрядження до Києва.

Так, рейсовий літак “Варшава – Київ” на борту з Порошенком приземлився в Міжнародному аеропорту “Київ” імені Ігоря Сікорського.

Разом із політиком до Києва прилетіли його дружина Марина Порошенко, адвокати Ігорь Головань та Ілля Новіков, а також співголова фракції “Європейська Солідарність” у Верховній Раді Артур Герасимов і народні депутати, зокрема, Микола Княжицький, Олексій Гончаренко, Ростислав Павленко, Вікторія Сюмар, Михайло Забродський, Ахтем Чийгоз, Ірина Фріз. Крім того, на одному борту з Порошенком прилетіли низка українських журналістів.

Біля аеропорту експрезидента зустрічали кілька тисяч активістів, а також політики, які скандували: “Порошенко”.

Як повідомляв Укрінформ, лідер партії “Євросолідарність”, народний депутат, експрезидент перебував у закордонному відрядження з 17 грудня до 17 січня.

Печерський районний суд Києва призначив засідання з обрання йому запобіжного заходу на 11:00.

Раніше повідомлялося, що виконувач обов’язків генерального прокурора Олексій Симоненко 20 грудня 2021 року підписав повідомлення про підозру експрезидентові Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.

За даними ДБР, Петро Порошенко підозрюється у тому, що, “діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема, з-поміж представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”. Політика викликали на допит 23 грудня, однак він на нього не з’явився, бо перебував у закордонному відрядженні.

У вересні-листопаді 2021 року у цьому провадженні повідомлено про підозру ще одному із чинних народних депутатів та колишньому міністру енергетики. Вони підозрюються у купівлі за державні кошти в ОРДЛО вугілля.

На думку слідства, своїми діями фігуранти поставили енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій, що, своєю чергою, підірвало економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, позбавило можливостей для диверсифікації джерел постачання енергоресурсів, а також надало РФ ширші можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України і ведення проти неї підривної діяльності.

Фото – Олександр Сайковський

Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев