Популярна українська телеведуча та актриса Лілія Ребрик розповіла, як живе Миколаїв

17:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Популярна українська телеведуча та актриса Лілія Ребрик, яка з робочим візитом приїхала до Миколаєва, розповіла, як живе місто, яке часто зазнає ворожих обстрілів. Про це вона повідомила в Instagram.
Знаменитість зазначила, що, незважаючи на всі жахи, місто стоїть та надихає своїм настроєм, а місцеві жителі показують приклад незламності.
“Я побувала в самому серці Миколаєва – на Соборній площі, поблизу якої розташована будівля місцевої адміністрації з величезною вирвою від ракети. Вирва в будівлі – це величезна вирва в серці кожного українця. Але все ж таки Миколаїв живе, незважаючи ні на що! Живе і надихає своїм настроєм! Те, як налаштовані місцеві жителі, як вони загартовані – це такий приклад незламності та сили, це просто вражає! Я зустрічаю тут людей, які посміхаються і кажуть: “Все буде Україна!”, – написала вона.
У мережі артистка також показала понівечені окупантами будівлі. Наприклад, можна побачити головну адміністративну будівлю Миколаєва, куди у березні влучила ракета російських загарбників.
“У кожному українському місті – своя діра: у душі, у серці, у думках. Миколаїв… Ти захищаєш нас з півдня. Ти наш щит. Ти наш стійкий боєць. У твоєму повітрі – солоне море. У твоєму повітрі – південний вітер. У твоєму повітрі – лють, непохитність, міць, непокірність”, – прокоментувала Лілія Ребрик.