Попри війну, колекція Миколаївського зоопарку продовжує поповнюватися

11:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Попри військову агресію проти України, у прифронтовому Миколаєві зоопарк продовжує працювати. І хоча відвідувачів заклад приймає лише вихідними, колекція тварин поповнюється: сюди цивільні та військові приносять тварин, які знайшли або полишили господарі.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла співробітниця Миколаївського зоопарку Інна Кириченко.

За словами Інни Кириченко, папугу роду Ара до закладу принесли бійці Збройних сил України. І хоча, через вік, стать птиці не можна визначити, назвали її Байрактаром.

“Потроху він акліматизувався і в цілому нормально почувається в наших умовах. І ось ми його поєднали з малюком з наших, також гібридом Ара. І тепер вони вдвох спокійно себе почувають”, — розповіла Інна Кириченко.

У відділі рептилій в кількох метрах від самця бородатої агами гріється під лампою пітон-альбінос.

“Бородату агаму і тигрового пітона принесли одні господарі. Вони обидва ручні. І тигровий пітон ручний, і бородата агама Нюсік. Нюсік, до речі, полюбляє їсти з рук більше ніж з тарілки”, — розказала про своїх підопічних співробітниця Олена.

Начальниця еколого-просвітнього відділу Миколаївського зоопарку Наталія Гіболенко, розповіла, що в тераріумі також з’явилась молочна каліфорнійська змія.

“Вона тропічна, мешкає в Мексиці, в Центральній Америці, у вологих лісах. Харчується дрібними гризунами, маленькими пташками, пташиними яйцями. Вона не отруйна”, — сказала Наталія Гіболенко.

Не припинились під час війни й обміни тваринами в межах країни, розповів заступник директора зоопарку Юрій Кириченко.

“Ми обмінялися з трьома зоопарками України. Віддали наших тварин та отримали тварин. Від нас поїхали рись, сервал, єнот. А приїхали гавайські казарки, магелланові гусаки. А зараз приїхали канадські казарки, голощокі казарки”, — сказав Юрій Кириченко.