“Попереджайте заздалегідь”: КОП зазнає збитків через “дистанційку” у школах

18:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

платить за питание, новости, школа, КП, питение, дети, Васильев, Николаев,

Комбінат громадського харчування Миколаївської міської ради зазнає збитків у зв’язку з тим, що школи стали різко йти на карантин або дистанційне навчання через погіршення ситуації з коронавірусом.

Про це у понеділок, 31 січня, заявив директор КОПу Віктор Васильєв під час апаратної наради у мера Миколаєва, передає «Преступности.НЕТ».

Чиновник зазначив, що вже закінчується січень, але деякі школи, відпрацювавши лише тиждень, знову вирушають на вимушені канікули чи «дистанційку». За словами Васильєва, директори шкіл хаотично приймають такі рішення, наприклад, повідомляють підприємство увечері, що наступного дня школа закривається.

— У нас є графік із постачальниками, які привозять продукти харчування. Крім того, коли школи закриваються наше підприємство зазнає збитків. У нас працює 170 працівників у 60 школах, і якщо школи закриваються, то приблизно збиток на день становить 100 тисяч гривень. Звичайно, ми зменшуємо збитки, бо співробітники йдуть за власний рахунок, але комунальні послуги нам однаково нараховують. Якби мене запитали, за скільки днів треба попереджати, що школа закривається, то бажано за три дні, щоб ми могли повідомити своїх постачальників. Деякі продукти мають невеликий термін зберігання, наприклад, у молочних продуктів термін 5 днів, від цього виникають питання, що робити з цими продуктами, – звернувся Віктор Васильєв.

Мер підтримав пропозицію Віктора Васильєва та попросив розробити механізм комунікації, щоб зменшити збитки.

Нагадаємо, що з 31 січня у Миколаєві через погіршення ситуації із COVID учні 5-11 класів на два тижні переходять на «дистанційку».