Понад 8,5 млн грн збитків: у Миколаєві стався витік мастила після атаки дронів по енергетиці

23:05

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У Корабельному районі Миколаєва через російський удар по енергетичному об’єкту в ґрунт витекло трансформаторне мастило. Екологи оцінили збитки для природи у понад 8,5 мільйона гривень.

Про це 18 травня повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Атака відбулася 23 лютого 2026 року. За розрахунками фахівців, площа забруднення — 1858 квадратних метрів.

“Усі матеріали щодо зафіксованого факту та результати розрахунків передаються до відповідних органів для формування єдиного реєстру збитків, завданих довкіллю внаслідок збройної агресії”, — йдеться у повідомленні.