Понад 50 тис. осіб отримали послуги в міських терцентрах соцзахисту в 2022 році

13:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Упродовж 2022 року понад 50 тис. осіб отримали соціальні послуги в міських територіальних центрах Миколаєва. Допомогу вдома отримують 1310 жителів. Також міські терцентри за рахунок благодійної допомоги сформували та видали близько 78 тисяч продуктових наборів.

Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради.

Під час воєнного стану робота наших соціальних служб зосереджена на вчасному нарахуванні всіх виплат, а також на допомозі незахищеним категоріям громадян. Так, у 2022 році для виконання державних програм із державного бюджету було виплачено близько 700 млн грн (різні види допомоги, субсидії, соціальні стипендії тощо). За рахунок міського бюджету було виплачено понад 130 млн грн (компенсації за пільговий проїзд, пільги ветеранам війни, соціальні гарантії особам з інвалідністю і т.д.).

Не припиняв своєї роботи Міський геріатричний будинок милосердя ім. Святого Миколая. У ньому наразі мешкає 44 особи, з них 21 – лежачі хворі.

Працює і Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, де проводяться заняття для дітей з інвалідністю, надаються консультації батькам та функціонує реабілітаційна комісія.

Для бездомних громадян діє Центр реінтеграції. За період воєнного стану, в ньому отримали послуги 416 осіб.