Померла єдина донька “короля рок-н-ролу” Елвіса Преслі

15:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У четвер, 12 січня, померла єдина донька “короля рок-н-ролу” Елвіса Преслі – Ліза Марі Преслі. Їй було 54 роки. Свого часу вона була дружиною Майкла Джексона та Ніколаса Кейджа.

Про смерть оголосила її мати Прісцилла через кілька годин після того, як Лізу Марі доставили до лікарні зі свого будинку в Калабасасі, штат Каліфорнія, пише The Washington Post. Про причину смерті наразі не повідомляється.

“З важким серцем я повинна поділитися жахливою новиною про те, що моя прекрасна донька Ліза Марі покинула нас. Вона була найпристраснішою, найсильнішою і найбільш люблячою жінкою, яку я коли-небудь знала”, – йдеться у заяві Прісцилли Преслі.

The Washington Post зазначає, що будучи співачкою, протягом свого життя Ліза Марі Преслі постійно відчувала тиск аури свого батька, намагаючись при цьому збудувати власний бренд. З часом їй вдалося виробити блюзовий і димчастий стиль, який викликав похвалу у критиків.

У серпні 2007 року, до 30-ї річниці смерті свого батька, Ліза Марі Преслі випустила “дует” із його синглом 1969 року “In the Ghetto”, у якому вона додала свій вокал поверх оригінального треку. Вона сказала, що рідко плакала через спогади про свого батька, який помер коли їй було 9 років, але розповіла, що просто “втратила це”, коли почула їхні два голоси разом.