Пофіг танки! Ми – з Баштанки!

17:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ім’я миколаївської художниці Юлії Поліщук знайомо не тільки в Миколаєві. Її цікаві, талановиті плакати, присвячені нашому місту, святому Миколаю, подіям війни, запам’ятались багатьом городянам. Нещодавно малюнки були представлені на виставці, нерідко їх можна  зустріти у Фейсбуці.
 Нашу “Вечерку” зацікавив пост та світлини, які Юлія цими днями
виставила у себе на сторінці ФБ.
“Якось мені написав пан Олег Требух (до війни – директор Баштанський краєзнавчий музей ) і сказав, що у героїчних баштанців немає жодної листівки, яка б фіксувала їх звитягу і яку можна було би вислати друзям з інших міст, і запропанував (замовив) мені створити таку.
Оскільки я не маю жодного уявлення, як виглядає це місто, то він запропанував ряд знакових для Баштанки локацій… ну і, звісно, куди ж без відомого всім напису про “Танки з Баштанки”!
До речі, цей прапор гонорово красується в Баштанському краєзнавчому музеї на експозиції, присвяченій подіям 2022 року.
Отака вийшла листівочка (і заодно плакатик), презентація якої відбулася вчора в залах музею.
Мені не тільки приємно, що до мене звернулися з такою пропозицією (замовлення завжди приємні), але це велика честь! Бо героїчна боротьба баштанців, які з примітивною зброєю, а часом і просто “голими руками” вийшли на оборону свого міста, не може не захоплювати!” – написала художниця.