Платники Миколаївщини перерахували на забезпечення ЗСУ та зміцнення обороноздатності держави 274,5 мільйонів гривень

11:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Платники податків Миколаївщини активно підтримують Збройні Сили України, сумлінно та прозоро сплачуючи військовий збір.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Роман Корнєв, надходження військового збору від бізнесу регіону свідчить про сумлінність платників податків-роботодавців, які виплачують легальну заробітну плату найманим працівникам, відповідно з якої утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Сплата військового збору забезпечує Збройні Сили України необхідними коштами, які допоможуть якнайшвидше вибороти довгоочікувану перемогу.

Як результат,  у січні-квітні 2024 року з доходів мешканців Миколаївщини до державного бюджету спрямовано 274,5 млн грн військового збору.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи.

Роман Корнєв: “Від нас залежить майбутнє нашої країни, тому кожен внесок у розмірі 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування допоможе зміцнити обороноздатність України.Разом – ми сила! І тільки разом ми наближаємо нашу Перемогу!”.

Головне управління ДПС у Миколаївській області.