Південний фронт: ЗСУ ведуть позиційні бої

14:09

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Залучені до контрнаступу на півдні Правобережжя підрозділи Збройних Сил України станом на початок осені ведуть позиційні бої. Про це повідомила на брифінгу опівдні голова пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, закликавши не поширювати інформацію з назвами звільнених селищ.

“Наразі наші підрозділи ведуть позиційні бої, закріплюються на територіях, на яких перебувають”, – відповіла вона на питання про актуальну ситуацію на півдні.

Гуменюк додала, що ЗСУ продовжують знищувати запаси ворога, їхні командні пункти, місця зосередження особового складу, техніки та тримати під контролем транспортні шляхи, якими ті намагаються підтягувати резерви.

На питання, яке зараз угруповання військ РФ на Правобережжі, вона відповіла – “їх достатньо, щоб тривали бої і ми могли з ними впоратися”.

Військовослужбовиця відмовилася назвати звільнені в результаті контрнаступу населені пункти, пояснивши це “гуманітарними” міркуваннями: “Такі населені пункти одразу опиняються під авіаційними та артилерійськими ударами ворога”.

Вона пояснила, що про звільнення того чи іншого селища оголосять лише після його зачистки від окупантів і не раніше, ніж Сили оборони відкинуть супротивника далі, убезпечивши селища від ударів чи повторного захоплення.

“Це потрібно зрозуміти всім і нікуди не поспішати з такою інформацією”, – додала Гуменюк.