Пілотам ЗСУ підвищили зарплати – Міноборони

15:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Учения "Объединенные усилия - 2020", Широкий лан, ВСУ, НАТО (с) Фото - Анна Рубанская, Вечерний Николаев
З 1 січня 2022 року військовим льотчикам Збройних сил України збільшено зарплати. Відповідний наказ підписав міністр оборони Олексій Резніков, повідомила у п’ятницю, 14 січня, прес-служба відомства.
“Минулого року нам вдалося на 2,5 млрд грн збільшити бюджет Міноборони. І ці кошти будуть направлені на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати для медиків-практиків”, – зазначив міністр.
За його словами, пілоти у ЗСУ з 1 січня також отримуватимуть конкурентні виплати не лише в середньому по економіці, а й у порівнянні з колегами в інших відомствах сектора національної безпеки та оборони.
“Наша мета – протягом року поступово підготуватися до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках завдань, які ставить президент України”, – додав Резніков.
Він уточнив, що до кінця року зарплата військових льотчиків зросте на 10-16 тисяч гривень. З цією метою виділять 251 мільйон гривень.
Раніше, у липні 2021 року, повідомлялося, що з Військово-повітряних сил ЗСУ масово звільняються льотчики. Так, за 2019-2020 роки звільнилося близько 140 пілотів, у 2021 році планували піти ще близько 40. Причина – низька заробітна плата.