“Підтримую Україну”: Ілон Маск вирішив виправдатись за скандальний твіт

14:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Илон Маск, криптовалюта, Bitcoin, Dodgecoin, новости, Tesla, финансы,

Американський мільярдер, засновник компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що і далі підтримує Україну, але проти “масштабної ескалації” у війні Росії проти України.

Про це він написав у в “Твіттері”, повідомляє УНІАН.

“Я все ще дуже підтримую Україну, але переконаний, що масштабна ескалація війни завдасть великої шкоди Україні та, можливо, світу”, – написав Маск у відповідь на повідомлення президента України Володимира Зеленського.

Президент Литви Гітанас Науседа відповів мільярдеру Ілону Маску на пропозицію Україні віддати вкрадений Крим РФ і погодитись на компроміси заради “миру”. Він натякнув, що бізнесмен зовсім не розуміється ні на міжнародному праві, ні на ситуації в нашій країні.

Своєю позицією Науседа поділився на сторінці у Twitter. Він відповів на публікацію засновника SpaceX, пише Obozrevatel.

Так, Маск написав: “Тоді спробуємо так: воля жителів Донбасу та Криму має вирішити, належать вони Росії чи Україні”.

“Коли хтось намагається вкрасти колеса вашої Tesla, це не робить його законним власником автомобіля або коліс. Навіть якщо вони стверджують, що обоє проголосували за це. Просто кажу”, – відповів йому президент Литви, зібравши майже сто тисяч лайків.

Як відомо, 3 жовтня Маск опублікував у Twitter свій варіант завершення війни та “мирного договору” між Росією та Україною, чим спровокував скандал у мережі та розлютив українців. Він запропонував знову провести голосування на тимчасово окупованих територіях нашої країни, де росіяни влаштували псевдореферендуми, після чого оголосили про “приєднання” чотирьох регіонів України до РФ.

Маск також видав, що Крим “формально” має бути у складі Росії, “як це було з 1783 року”. Передачу Криму Україні 1954 року Маск назвав “помилкою Хрущова”, який тоді був першим секретарем ЦК КПРС.

Маск також видав, що Крим “формально” має бути у складі Росії, “як це було з 1783 року”. Передачу Криму Україні 1954 року Маск назвав “помилкою Хрущова”, який тоді був першим секретарем ЦК КПРС.

Мільярдер зі свого боку запевнив, що “досі сильно підтримує Україну”, проте він проти масової ескалації.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, відомий своєю активністю у соцмережах, зрадів проросійському підтексту заяви Маска і не тільки похвалив його, але й видав, що мільярдеру мають присвоїти офіцерське звання.