Підтоплення Кінбурнської коси не вплинуло на кількість обстрілів громад Миколаївщини — ОК “Південь”

8:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські війська продовжують обстрілювати з Кінбурнського півострова громади Миколаївської області, що розташовані на протилежному березі Дніпро-Бузького лиману. Станом на 11 червня підтоплення не вплинуло на дислокацію підрозділів армії Російської Федерації на косі.

Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк.

За словами Наталії Гуменюк, Кінбурнська коса – це частина Миколаївської області, яка не звільнена від росіян. Затоплення півострова через підрив Каховської ГЕС не призупинило бойову активність російських військ.

“На початку надходження води росіян це налякало, вони намагалися прилаштуватися до евакуації гелікоптерами, побоюючись затоплення наземних переходів на материкову частину. Але підтоплення там незначні і дороги вже повернулись до свого використання. Тому російські окупаційні війська продовжують ту саму тактику: знаючи, що ми ретельно відпрацьовуємо у відповідь по їхніх позиціях, займають їх виключно для атаки”, — каже Наталії Гуменюк.

Так, 11 червня 2023 року армія Російської Федерації вчергове обстріляла місто Очаків.

“Влучили знов по будівлях приватного сектору. Травмованих, на щастя, немає. Але та підступність у використанні зброї під час загального напруження, пов’язаного з підвищенням рівня води, знов демонструє терористичні наміри держави-агресорки”, — сказала речниця ОК “Південь”.