Підприємицю, на батуті якої в “Казці” загинула дівчинка, взято під варту

11:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Городок "Сказка", Николаев, дети, парк, прогулка

Приватного підприємця, якому належать атракціони батут у миколаївському дитячому місті «Казка», затримано на три доби в порядку ст. 208 КПК України.

Про це повідомляють «Новини N» з посиланням на джерело в поліції.

У найближчі три доби затримана перебуватиме у СІЗО, протягом цього часу до суду буде направлено подання на застосування запобіжного заходу.

Трагедія, внаслідок якої загинула дівчинка, розігралася вчора у дитячому містечку «Казка». Чотирирічна Валерія Д. перебувала там разом із мамою та 7-річним братом. Коли дівчинка стрибала на батуті, випадково зачепилась за мотузки, внаслідок чого сталося задушення. Мама, що прибігла, і кілька дорослих чоловіків, які знаходилися в містечку, намагалися реанімувати дитину, проте надати кваліфіковану допомогу не змогли. Також, за словами очевидців, швидка допомога їхала недозволено довго.

За фактом загибелі дитини відкрито кримінальне провадження.

14 липня дівчинці мало виповнитися 4 роки.

Городяни повідомили, що ввечері, коли стемніло, близько 21:00 на місці події з’явилися якісь невідомі люди, які щось робили біля батутів. Підозра викликала та обставина, що всі вони були у цивільному одязі – жодної людини у поліцейській формі. Більше того, невідомі не включали світло та орудували у темряві. Близькі загиблої дівчинки побоюються, що робляться спроби замість слідів явних порушень техніки безпеки, які і призвели до загибелі дитини.