Підприємства Миколаївщини сплатили 24,5 млн грн екологічного податку

18:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Питання збереження довкілля є досить актуальним для Миколаївської області, саме тому надходження екологічного податку до бюджету є ефективним джерелом фінансування і здійснення програм природоохоронного значення, у тому числі заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також запровадження новітніх технологій у виробництво для запобігання негативного впливу на природні ресурси регіону та шкоди здоров’ю населення області.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, станом на 22.05.2024 підприємствами Миколаївщини сплачено до бюджетів усіх рівнів 24,5 млн грн екологічного податку, у тому числі: до державного бюджету – 16 млн грн, до місцевих бюджетів – 8,5 млн гривень.

Нагадуємо, що екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, у тому числі за викиди двоокису вуглецю, за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, за розміщення та тимчасове зберігання відходів, у т.ч. радіоактивних.

Головне управління ДПС у Миколаївській області