Перший дивізіон ЗРК Patriot на бойовому чергуванні на фронті

8:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що перший дивізіон зенітного ракетного комплексу Patriot вже перебуває на бойовому чергуванні. Інші дивізіони “в дорозі”, але теж вже скоро захищатимуть українців.

Про це Ігнат розповів в етері всеукраїнського телемарафону. Він також показав фото із ЗРК, який передали Україні партнери.

“Зробив собі селфі на згадку… Один із дивізіонів уже заступив на бойове чергування, працює… Інші, нам обіцяні, в дорозі до своїх майбутніх позицій. Сподіватимемося, що будуть результати і щодо російських літаків, зокрема”, – розповів речник.

Ігнат додав, що системи Patriot використовують ракети різного типу, зокрема, проти балістики, аеродинамічних цілей тощо.

Крім того, ці ЗРК здатні збивати перероблені російськими окупантами ракети С-300, тому що їх запускають балістичною траєкторією.

Зазначимо, що напередодні у міністерстві оборони Німеччини повідомили, що ЗРК Patriot уже доставили в Україну. Кількість ЗРК відомстві не розкрили, але зазначили, що ППО поставили нашій державі з ракетами.