Перше загальнокомандне “золото” у змаганнях з гірського бігу в історії Миколаївщини

13:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Львівщині у місті Сколе шостого травня завершилися змагання з гірського бігу вгору-вниз. Миколаївські легкоатлети вибороли перше загальнокомандне місце. Це перше загальнокомандне “золото” у змаганнях з гірського бігу в історії Миколаївщини.

Про це кореспондентам Суспільного розповів президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області Володимир Кілярський.

Миколаївська команда легкоатлетів долучається до змагань з гірського бігу протягом шести років. Але ця перемога перша за цей час.

“На нагороджені кажу: а що, ви не знали, що в нас в Миколаєві і гори є? Перше місце у нас командне. І з особистих досягнень в нас ще чотири призові місця. Змагання проходили серед юніорів — це до 20 років. Жінки біжать чотири кілометри, а юніори-хлопці біжать вісім кілометрів”, — розповів Володимир Кілярський.

Серед жінок-юніорок перше місце здобула миколаївська спортсменка Злата Антонова. Третє місце серед юніорів посів Андрій Коптєв.

Ще одна категорія у змаганнях — “молодь” — учасники до 23 років. Вісім кілометрів пробігли миколаївки Марія Запша та Валентина Колесник та посіли друге та третє місця. Руслан Монах та Дмитро Толочний у категорії “молодь” посіли восьму та десяту сходинки. Серед дорослих спортсмен Сергій Рязанцев посів 21 місце.

“Ну і по сумі усіх цих зароблених залікових результатів наша Миколаївська область посіла перше командне місце. Представляли сім спортсменів від 18 років і далі без вікових обмежень”, — сказав Кілярський.

Такі змагання відбуваються раз на рік.

“В них є різновиди. Це були змагання вгору-вниз. Тобто вони бігли пів дистанції вгору і пів дистанції збігали вниз”, — розповів президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області.

Легкоатлети отримали кубок змагань за перше місце, медалі та грамоти.