Переважна більшість дипломатів США в Києві залишаються на робочих місцях

9:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

США, новости, посольство, студенческие, визы, неиммиграционные, дипломатия, МИД, Америка

Більшість дипломатичного персоналу посольства США в Києві залишаються на робочих місцях, не використовуючи можливість санкціонованого Держдепом добровільного від’їзду.

Про це інформує Цензор.НЕТ, посилаючись на Твіттер кореспондентки американського телеканалу CNN Наташі Бертран, яка висвітлює в Білому домі питання, пов’язані з нацбезпекою США.

“Як повідомило CNN у вівторок обізнане джерело, переважна більшість американського персоналу в посольстві США в Києві продовжують залишатися на робочих місцях і не використовують можливість від’їзду за власним бажанням. Членам сімей все ж наказано виїхати”, – написала кореспондентка.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці у Твіттері відреагував на пост журналістки та висловив американським дипломатам подяку за такий прояв підтримки.

“Дякую вам, дорогі американські друзі. Ми дуже цінуємо ваш вибір залишитися і підтримати нас, незважаючи на те, що вам прийшлося розлучитися зі своїми близькими. Такий прояв підтримки багато говорить про зв’язки між США та Україною”, – пише Єрмак.

Як раніше стало відомо, 24 січня США почали скорочення персоналу свого посольства в Україні через загрози від РФ.