Перечекати спеку: на Миколаївщині діє обмеження руху для вантажівок

16:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З першого липня на дорогах Миколаївщини запроваджують обмеження руху великовагового транспорту. Це необхідно, щоб зберегти дорожнє покриття під час підвищення температури. Заборона не стосується військових вантажів, автомобілів, які використовують для ліквідації надзвичайних ситуацій, тих, що перевозять тварин, небезпечні й швидкопсувні вантажі.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Миколаївській області на сторінці у Facebook.

“Задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися при температурних показниках повітря більше +28 градусів за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тонн”, — йдеться в повідомленні.

Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки та біля дорожнього сервісу, розповідають у Службі відновлення. Перелік стоянок можна подивитися за посиланням.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

За даними відомства, умови та режим тимчасових обмежень будуть переглядати залежно від температури повітря. Обмеження по часу встановлюватимуть з урахуванням комендантської години.