Пентагон: просування сил РФ викликає занепокоєння

10:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ситуація на полі бою в Україні зараз є складною, російські сили скористалися цим і намагаються просунутися вперед, заявляють в Міністерстві оборони США.

«Міністр Остін та інші кажуть, що ми дуже наполегливо працюємо над тим, щоб пришвидшити надання допомоги Україні. Знову ж таки, зараз в Україні складна ситуація на полі бою. Але ви знаєте, що вони продовжують вживати заходів для захисту своєї території. І ми зробимо все можливе, щоб доставити їм критично важливі боєприпаси і припаси, яких вони потребують», – сказав речник Пентагону Патрік Райдер.

Відповідаючи на запитання щодо того, що призвело до такої ситуації на полі бою – затримка військової допомоги, зокрема для Харківської області, чи краще становище російських сил – Райдер зазначив, що це була «комбінація обставин».

«Я, звичайно, не буду розповідати про останні шість-вісім місяців на полі бою. Але немає потреби говорити, що ця пауза в наданні безпекової допомоги не була корисною. Зрозуміло, що у вас є інші партнери по всьому світу, які надають допомогу Україні. Але росіяни скористалися ситуацією на полі бою і намагаються просунутися вперед. Якими б незначними вони (просування – ред.) не були, це, безумовно, викликає занепокоєння. І ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з Україною і нашими міжнародними союзниками і партнерами, щоб надати їм необхідну безпекову допомогу», – наголосив речник Пентагону.