Пентагон готує 8500 військових до потенційного перекидання до Європи

11:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Пентагон, новости, Россия, РФ, НАТО, США, Ллойд Остин, Джон Кирби, Европа, Украина, Пентагон, новини, Росія, РФ, НАТО, США, Ллойд Остін, Джон Кірбі, Європа, Україна,

Міністр оборони США Ллойд Остін привів у підвищену готовність 8500 військових, враховуючи напругу, що створюється РФ біля кордонів з Україною, для потенційного перекидання цих сил до Європи. Як повідомляє «Європейська правда», про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

Зазначені військові базуються у США і готові за необхідності приєднатися до Сил реагування НАТО, якщо цю групу активують.

 – Міністр Остін привів низку підрозділів у США у підвищену готовність до розгортання, що збільшує нашу готовність відправити сили, якщо НАТО активують Сили реагування, або виникнуть інші обставини, – повідомив Кірбі.

Він підкреслив, що поки що йдеться лише про приведення в підвищену готовність і рішення про перекидання будь-яких сил із США поки що не приймали. Спікер зазначив, що цей наказ підтверджує відданість США зобов’язанням щодо колективного захисту союзників у НАТО.

Ці американські сили можуть доповнити значний контингент, що вже знаходиться в Європі. Спікен Пентагона додав, що зараз «дуже ясно, що Росія не має наміру починати деескалацію».