Останній тиждень видався чорним для російської армії

21:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Останній тиждень видався чорним для російської армії. Але буде ще гірше.

Спершу удари по аеродромах у Рязанській та Саратовській областях, потім бавовни у Курську. Далі вибухи у Мелітополі, Джанкої та Севастополі.

Все це продемонструвало катастрофічну ситуацію з російською ППО, ПРО та іншими системами повітряної оборони, про що на нараді з військовими говорив і президент рф.

Українська армія демонструє чудеса спритності та військового мистецтва, оскільки має значно обмеженіший арсенал зброї і за кількістю, і поки що за якістю (за рідкісними винятками). Але при цьому примудряються діставати аеродроми за 700 км від кордону, а росіянам для ударів по ТЕЦ противника потрібні іранські “шахеди”.

Західна преса пише, що Вашингтон згоден заплющувати очі на те, що Україна б’є територією росії і це ніяк не вплине на надання допомоги Києву від союзників. Більше того, Київ прямо тисне на Захід, вимагаючи надати ATACMS та інші далекобійні ракети. При цьому, за нашою інформацією, для ЗСУ вже виробляють українські системи “Ольха-М”, які б’ють на 200 км.

Всі ці фактори дозволяють прогнозувати, що кількість вибухів на російських складах, аеродромах та інших військових об’єктах зростатиме. А генштабу рф необхідно буде відшкодовувати втрати, знімаючи техніку та війська з інших напрямів та дістаючи зі складів старе законсервоване го*но. У той час як ЗСУ отримують більше зброї і вона технологічно перевершує російську.

Про це повідомив ТГ “Кремлевская табакерка”.