Онлайн-форум Mykolaiv Blue&Green Economy: презентація великого проєкту трансформації нашого міста

12:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ця інформація розміщена на сайті Миколаївської міської ради.
Хочете побачити, як виглядатимуть нижня набережна Інгулу і територія Миколаївського суднобудівного заводу на 3D моделях?
Які підприємства працюватимуть у новому індустріальному парку?
Дізнатись, які переваги отримають стартапи в технологічному парку?
Як розвиватиметься Миколаїв завдяки блакитній економіці та де шукати інформацію про «блакитний бізнес»?
Більше півроку консультацій експертів, ідей, пропозицій і обговорень – та, нарешті, команда «Портфоліо Миколаєва» радо запрошує містян на презентацію великого проєкту трансформації нашого міста – ОНЛАЙН-ФОРУМ «MYKOLAIV BLUE&GREEN ECONOMY».
Захід відбудеться у п’ятницю 14 червня, з 11:00 до 14:00.
Для участі в онлайн форумі зареєструйтеся
Онлайн-форум “Mykolaiv Blue&Green Economy” є важливим кроком до формування єдиного бачення для переходу міста Миколаєва до блакитної та зеленої економіки, що надасть можливість презентувати громаді міста головні напрацювання в рамках проєкту ПРООН «Мери за економічне зростання» у сфері блакитної та зеленої економіки. Даний проєкт спрямований на створення підприємницької екосистеми, щоб полегшити перехід бізнесу до “блакитної економіки”. Вона спрямована на збереження водних ресурсів та розвиток галузей, пов’язаних із водою, таких як судноплавство, риболовля і туризм. Проєктом також планується підтримати розвиток та перехід підприємств до бізнес-моделей, спрямованих на “зелену економіку” і сталість (збалансованість між економічними, соціальними та екологічними аспектами бізнесу) та охорону навколишнього середовища.
Проєкт реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС, та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія. Проєкти впроваджуються Програмою розвитку ООН (UNDP).
Програма форуму: http://surl.li/ukedt