Олімпійська чемпіонка Білосюк понесе прапор України на закритті Ігор-2022 у Пекіні

14:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Билосюк, Пидгрушна, Пекин, Олимпийские Игры, Олимпиада, флаг, Украина, закрытие, Білосюк, Підгрушна, новини, Пекін, Олімпійські Ігри, Олімпіада, прапор, Україна, закриття

Українська біатлоністка та титулована спортсменка Олена Білосюк (Підгрушна) пронесе державний прапор України на урочистій церемонії закриття XXIV зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні, пишуть «Факти».

– Це вже мої четверті Олімпійські ігри. Я вперше потрапляю на церемонію закриття. Дуже рада і горда, що маю честь нести прапор України. Пишаюся цим, – зазначила чемпіонка світу.

Закриття Олімпіади відбудеться 20 лютого у Пекіні на стадіоні Пташине гніздо. Організатори стверджують, що головною темою церемонії стануть спортсмени, які наполегливо працювали для досягнення результату.

– Саме закриття буде нетривалим за часом та відбудеться у традиційному стилі. Одним з лейтмотивів стане історичне досягнення Пекіна, як міста, яке вперше зуміло прийняти як літні, так і зимові Олімпійські ігри, – повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

Через захворювання на COVID-19 капітан жіночої збірної України з біатлону Білосюк змогла вийти на старт лише однієї гонки – жіночої естафети. Попри наслідки небезпечної хвороби та погане самопочуття, спортсменка провела свій етап та змогла змотивувати свою команду.