Олександр Сєнкевич розповів, як відбуватиметься відновлення Миколаєва із закородонною допомогою

10:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі ТРК «НІС-ТБ» розповів про своє бачення того, як має відбуватися відновлення Миколаєва в рамках допомоги міжнародних партнерів.

Олександр Сєнкевич нагадав: планується, що Данія буде допомагати відновлювати комунальні об’єкти, пошкоджені російськими терористами. Передбачається, що це будуть школи, дитячі садки, медичні заклади, критична інфраструктура. На його думку, це має відбуватися максимально прозоро та відкрито.

“Моя позиція така. Ані місцевий, ані обласний, ані державний бюджети не повинні торкатися цієї допомоги. Ми повинні разом визначити перелік об’єктів відновлення, – зазначив Олександр Сєнкевич. – Торги за цими об’єктами повинні відбуватися на європейських майданчиках та за європейськими правилами. А контроль – забезпечувати відповідні компанії”.

Таким чином, пропонується, аби міська влада виступала лише замовником робіт та стороною, яка прийматиме об’єкти. Питаннями ж проведення торгів, будівництва та оплати робіт повинні займатися донори.