Олександр Сєнкевич прокоментував затримання зрадника – директора комунального підприємства

18:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У своєму відеозверненні мер Миколаєва Олександр Сєнкевич визнав, що всю Україну сколихнула новина про директора одного з міських комунальних підприємств, який виявився колаборантом і якого затримали спецслужби.

“Сьогодні зранку я отримав інформацію від СБУ, що директор одного з КП міста співпрацює з окупантами, – розповів міський голова – Я особисто захотів бути присутнім під час затримання, щоб подивитись в очі цьому покидьку. Разом зі співробітниками СБУ ми прибули на нараду, де був присутній цей чиновник. Одразу скажу, що це було не в міській раді і не в моєму кабінеті, як пишуть деякі ЗМІ, в мене від початку війни немає свого кабінету, ми не знаходимось і не працюємо в міській раді.

СБУ вручила підозру цьому працівнику і затримала його. Я одразу на цій же нараді під камеру всім сказав і зараз повторюю — так буде з усіма, хто посміє зрадити нашу державу. Звичайно, буде суд і суд винесе вирок. Але я вважаю, що за співпрацю з окупантами має бути найвища міра покарання. Бо за таку співпрацю ми платимо дуже високу ціну – життями ні в чому не винних миколаївців. Продовжую працювати, дякую Службі безпеки за ту роботу, яку вони проводять, і  нехай ці пацюки знають, що ми знайдемо кожного. Слава Ураїні!