Олександр Сєнкевич презентував Миколаїв на найбільшій у світі промисловій виставці в німецькому Ганновері

10:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Делегація з Миколаєва бере участь у найбільшій в світі промисловій виставці-ярмарку Hannover Messe. Цьогоріч на ній представлені більше 4 тисяч компаній з 67 країн світу.

Про це повідомила пресслужба міської ради.

У вересні минулого року Миколаїв та німецький Ганновер стали містами-партнерами.

На запрошення мера Ганновера Belit Onay представники міської ради презентують Миколаїв на провідному заході світового рівня.

У складі делегації міський голова Олександр Сєнкевич, його заступник Сергій Коренєв та директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко.

«На стенді нашого міста розповів присутнім про ситуацію в Миколаєві та наслідки російських обстрілів. Також разом з Аною Паес із OneWorks презентували роботу над новим Генеральним планом міста», – повідомив мер Миколаєва.

Робота виставки побудована таким чином, що з одного боку, миколаївці мають можливість ознайомитись із продуктами й інноваційними технологіями найбільших промислових компаній світу, а з іншого – презентувати їм можливості застосування їхніх технологій у Миколаєві.

«Минулого року ми підписали меморандум про партнерство з Ганновером, тож під час візиту маємо окремі робочі зустрічі з мером міста, представниками муніципалітету та комунальних підприємств. Зокрема, вже відвідав місцеві підприємства з електро- та водопостачання, а також поспілкувався з місцевими архітекторами й фахівцями з містобудування», – розповів Олександр Сєнкевич.