Олександр Сєнкевич підписав угоду про співпрацю з міжнародною організацією “Save the Children in Ukraine”

12:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав угоду про співпрацю з міжнародною неурядовою організацією “Save the Children in Ukraine”.

18 листопада відбулася зустріч керівництва міської ради з представниками гуманітарної організації, що вже багато років допомагає українським родинам, які постраждали від війни. З початку повномасштабного вторгнення росії  в Україну “Save the Children in Ukraine” суттєво збільшила гуманітарну допомогу родинам в Україні, а також тим, які покинули країну.

У зустрічі також взяли участь секретар Миколаївської міськради Дмитро Фалько, депутат міськради Вікторія Переверьзєва,  заступник міського голови Анатолій Петров, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, начальник управління освіти Ганна Личко, начальник служби у справах дітей Юлія Кравченко.

Сторони обговорили деталі співпраці у напрямках дотримання інтересів внутрішньо переміщених осіб у Миколаєві, захисту дітей та молоді, забезпечення умов для всебічного розвитку підростаючого покоління.