Олександр Бабіч. Хлопчик з етикетки найкращої в Україні “згущенки”

13:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Одесит Олександр Бабіч, який в дитинстві став обличчям популярної “згущенки”, нині один з найвідоміших у своєму місті волонтерів. Про це розповів у Твіттері колишній очільник прес-служба Одеської ОДА, а нині нацгвардієць Денис Соколов.

«А ви знали, що хлопчик з упаковки згущенки зараз виглядає так? І дуже серйозно помагає армії. Знайомтеся – це Саша Бабіч. Ззагалом до повномасштабки Саша був визнаним вченим й бізнесменом (засновником туристичного агенства у Одесі). Та зараз Бабіч – дуже потужний волонтер. Ганяє тачки, знаходить рації, збирає аптечки», – написав Соколов.

Олександр Бабіч – відомий краєзнавець, історик та екскурсовод. З початком війни Олександр організував на базі власної турагенції волонтерську групу, що розпочала тісно взаємодіяти з польськими організаціями, створеними для підтримки України. Ще одну місію невдовзі «спустили» з Києва – у Генштабі ЗСУ запропонували долучитись до участі в проєкті «На щиті». Так Бабіч увійшов до групи з пошуку, ексгумації загиблих воїнів, установлення імен і повернення їх до родин.

В 2017 році Олександр розповідав, як став обличчям торгової марки «первомайського згущеного молока»: «Років 40 з гаком тому такий собі Вітя Усович намалював мій портрет, щоб потім з нього зробити етикетку на банку згущеного молока. Мій дід, який в мені завжди душі не чаяв, працював заступником директора Первомайського молочно-консервного заводу, і я міг собі дозволити розкіш стати «обличчям згущеного молока».